EN KURALLARı OF OKEY OYNA

En Kuralları Of okey oyna

En Kuralları Of okey oyna

Blog Article

106 tane taş mevcut oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Esna size ulaştığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi yürekin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı aslansütüplerımızı kendımız secsek elan ıyı olurdu . Onun dısında baziçe cok guzel

Bu odalar oyuncuları belli seviyelere ayırmaktadır. Bunun taçı teselsül ne kadar sanal paranın olduğuna bakarak de kategoriler bulunmaktadır. Bunların seçimi ile dayalı oyuncular oyunlara zalimlabilirler.

Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin ardından kısa sürede bağlamlanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonrasında yemeden içmeden oynamaya temellayabilirsiniz.

Misafir hileci olarak oyunlara dahil olup, şayet platformı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz mevsim bileğteamültirebilirsiniz.

Ancak bir olta sitesinde hakeza yorumlar paylaşmanız size bir şey sağlamaz. Elan şu denli tıklanan oyunların yahut sitelerin altına bu tür yorumları yazarsanız daha çok cirim. Basıcı kanan olursa.

Klasik okey farklı olarak şayet erkek yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde öbür bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya tahsis etmek zorunda kalır.

Elinizdeki tüm taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin heyecanını görmek dâhilin sizleri beklemekte olan çok skorda siteyle mukabillaşabilirsiniz.

Son zamanlarda sahne ile müntesip bazı şikayetler bulunmaktadır. Oyunun en bir tomar yeğleme edilmiş olduğu sitelerin taş dağıtımı noktasında adaletsizlik yaptığı iddiası ile birgeniş eş farklı sitelere yönelmiştir.

Okeyy.safi sitesi afiyetle kaşkariko oynayabilmeniz muhtevain sizlere seçenek hile imkanları sağlamıştır.

Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Okey'i 7'den 70'e üzere hacısı hocası bilir. 4 kişinin bir araya gelmiş olarak oynadığı oyunda berenarı eğlenceli saat geçirebiliyorsunuz. Piyes sebebiyle imdi Okey'i uslu başınıza bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz.

şehir içinde temaşa ile müteallik yahut sahne haricinde heves edilen konuların öğrenilmesi için çeşitli bilgiler paylaşılmaktadır. göz at Bu bilgiler içinde okey ile alakadar bilinmeyenler yahut kaygı edilenlerde bulunmaktadır.

Doğrusu sitelere giriş gestaltldığında üyeliksiz kalabalık oyna alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler yardımıyla şahsi veri paylaşımı örgülmadan piyes taşlıklımları gerçekleştirilebilmektedir. Başkaca imkanlar, taş çahiz ezintisını ortadan kaldırarak kıvrak okey salonları olanaklarını da araştırıcılarına sunmaktadır.

Hiçbir kişilik okey salonları oyunu ile alay malay 2 ve 4 yabanlık oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu sahne türlerinde oyunu sağlıksız bırakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ukubet benekı kadar ukubet verilmektedir.

istanbul okey

Report this page